Svět Gepidy

1993
1994-1997
1998
2000
2004
2010-2013
2016-2017
2019
2021

1993

Náš příběh začíná v polovině tohoto roku v Murányiho ulici ... Vycházíme z malého obchodu o rozloze 40 metrů čtverečních, do kterého se vejde jen pár kol. Většina dosud dovezených kol je uložena v podzemní garáži.

1994-1997

Díky našemu závazku si 1 rok po zahájení pronájmu pronajmeme 20krát větší montážní halu. Naše první výrobní linka je postavena a v Maďarsku jsme se téměř okamžitě stali známými jako Olimpia.

Náš malý tým pouze 20 lidí hromadí úspěch a úspěch! V roce 1997 demontujeme naše 100 000. kolo!

1998

Jedna z nejvýznamnějších etap v historii naší společnosti: kupujeme značku Gepida a vstupujeme na mezinárodní scénu na nejprestižnější výstavě v Evropě.

2000

Uvádíme na trh naše první elektrické kolo s pětistupňovým elektrickým systémem Sram Sparc a tím konečně hlasujeme pro elektrická kola. Odvážně se vydáváme na novou cestu, která byla v té době v Maďarsku neznámá.

2004

Naše odvaha přináší ovoce! Posilujeme jméno Gepida na trhu elektrických jízdních kol, rozšiřujeme naši nabídku typů jízdních kol a dokážeme obsluhovat již 80% našich zahraničních zákazníků lepšími a lepšími koly. Letos se kromě Maďarska již můžeme setkat s motocykly Gepida na silnicích v 10 dalších zemích. Ve srovnání se začátkem se počet našich zaměstnanců zdvojnásobuje, nyní máme 40 lidí pracujících společně v jednom týmu!

2010-2013

Toto období se vyznačuje neustálým vývojem a rozšiřujícím se trhem s jízdními koly. Představujeme vlastní mobilní aplikaci, vyvíjíme vlastní elektrický systém s názvem GPDS. V roce 2012 vyjde z naší výrobní linky 1 000 000 kolo.

2016-2017

Společně létáme se značkou Gepida do výšek doma i v zahraničí. Již nyní dodáváme téměř 100% elektrických jízdních kol do 30 zemí, náš tým oslovuje 100 lidí. Vytváříme náš špičkový model Asgard FS, který je na trhu jedinečný z hlediska designu. Otevíráme Gepida Factory Store v Budapešti, kde si můžete prohlédnout celý sortiment.

2019

Stanovujeme další milník v historii Gepidy: spouštíme náš online webový obchod, který se v prvním kole otevře našim maďarským koncovým uživatelům. Letos jsme již zastoupeni na 3 kontinentech světa.

2021

I ve světě, který je vzhůru nohama, je Gepida na stabilních nohou! Zahajujeme velkou investici, budujeme novy' logisticky' centrum v Budapešti. Zahajujeme také přímý prodej koncovým uživatelům v Německu a České republice. Uznání společnosti Gepida neustále roste díky vytrvalé a obětavé práci našeho týmu!

Výroba

než ...
... a teď

Věděli jste, že Gepida je maďarská značka kol?

Kola Gepida se vyrábí v Maďarsku a vyrábí je maďarští konstruktéři a vývojáři. Výroba kol v Maďarsku dosahuje skvělých výsledků, k nimž jsme i my podstatně přispěli. Cyklistika je prioritou ve všech rozvinutých evropských zemích, takže můžeme právem očekávat, že v blízké budoucnosti budeme na rychle přibývajících cyklostezkách potkávat stále více a více kol Gepida. Kola Gepida bychom také mohli považovat za „hungarikum“, tj. unikátní maďarský produkt, protože ocenění od našich vlastních lidí si ceníme nejvíc.

Proč zvolit produkty Gepida?

Zárukou kvality je u nás neustálý vývoj produktů, kreativní a sofistikovaný design, přesná montáž, moderní technologie a odpovídající hodnota za vynaložené peníze. Naši zaměstnanci kola a cyklistiku skutečně milují, takže na jejich výrobě tvrdě pracují a jejich láska se do výsledného produktu nakonec promítne.

Za pozornost také stojí, že nákupem maďarských produktů pomáháme vytvářet a chránit pracovní místa, přispíváme k růstu maďarské ekonomiky a přebíráme odpovědnost za svoji vlastní zemi a společnost. Také proto stojí za to zvolit kolo Gepida.

Doživotní záruka na všechny rámy Gepida

Snažíme se Vám jako zákazníkovi nabídnout dokonale spolehlivé kolo, které budete moci používat dlouhá léta bez problémů a užívat si tak skvělého pocitu z jízdy. V rámci programu doživotní záruky se společnost Gepida zavazuje, že v případě jakéhokoli problému s rámem provede opravu nebo výměnu (přímo nebo prostřednictvím prodejce) vadný či poškozený rám, a to v nejkratší možné lhůtě.

Díky kvalitní a profesionální výrobní technologii a odborným znalostem konstruktérů společnosti Gepida Vám můžeme na rám poskytnout doživotní záruku. Proto při navrhování rámů věnujeme zvláštní pozornost trvanlivosti a snadné ovladatelnosti.

Abyste mohli záruku uplatnit, musíte se zaregistrovat na našem webu v sekci Registrace kola. Doživotní záruka na rám začíná platit ihned po registraci nového kola Gepida.

Tovární Prodejna Gepida

Cílem tovární prodejny Gepida je představit v cyklistiku na kvalitativní úrovni, která v Maďarsku nemá konkurenci, a poskytovat kvalitní služby všem cyklistům.

V prodejně je neustále k vidění prakticky celý sortiment společnosti Gepida pro danou sezónu, a to jak klasická kola, tak elektrokola.

Pomáháme při rozhodování

Kvalifikovaní zaměstnanci s desetiletími zkušeností v cyklistice Vám pomohou při výběru kola a nabídnou poradenské služby; najdete zde i pohodlný koutek, kde můžete při výběru zalistovat elektronickým katalogem a prohlédnout si videoprezentace našich produktů.

Bezplatné vyzkoušení elektrokola

Jízdu na elektrickém kole nelze popsat slovy. Nasedněte a vyzkoušejte jej sami. Je to zdarma a získáte přímou zkušenost jak s vlastní technologií, tak s kvalitou našich kol. Stačí jen vyplnit registrační formulář a můžete vyrazit na zkušební jízdu.

Servis různých značek

V tovární prodejně Gepida nabízíme také profesionální servis různých značek kol, kde můžete libovolné kolo svěřit zkušeným technikům, kteří na něm provedou drobné opravy nebo třeba i výroční generální opravu.

GEPIDA STORE KONTAKT:

1114 Budapest, Bartók Béla út 39.

​+36 1 246 4746

​factorystore@gepida.hu

Otevírací doba:

Pondělí - pátek 11:00–19:00
Sobota 11:00–17:00