Získej nejlepší formu! S pomocí Cassis se snadno dostanes na vrchol i za protivětru, takže se při zatáčení musís soustředit pouze na zábavu. Jeho integrovaný design a elegantní exteriér přitahují pozornost. Poháněn motorem M800 Bafang s bobtnáním, je stále lehký, takže jeho přítomnost je téměř nepostřehnutelná. Verze Gravel dokonce umožňuje vyrazit z asfaltu.

Přejít na specifikace
Kód zboží
30220840-51A
Varianty
Až bude produkt k dispozici, pošlete mi e-mail:

Specifikace

Elektrokolo

Motor pro jízdní kola
BAFANG M800
Baterie
BAFANG INTEGRATED 200WH
Displeje
BAFANG DP C260 CAN
Nabíječka
BAFANG 2A

Rám

Rám
GEPIDA ALLOY HYDROFORM GRAVEL
Velikost rámu
51cm
Uživatel
Muž / Žena
Teleskop / Vidlice
GEPIDA ALLOY DISC 700C

Měnič převodů

Přesmykač
SHIMANO FD-RX400
Zadní přesmykač
SHIMANO RD-RX400 10S SHADOW PLUS DESIGN
Stupeň
20
Řadicí páka
SHIMANO GRX ST-RX400+BR-RX400

Brzdy

Brzda
SHIMANO GRX ST-RX400+BR-RX400
Brzdová páka
SHIMANO GRX ST-RX400+BR-RX400
Kotoučové brzdy
SHIMANO SM-RT64S 160MM
Typ brzdy
Hydraulická kotoučová brzda

Technologie

BAFANG M800

Jeden z nejlehčích a nejkompaktnějších systémů se středním motorem, navržený speciálně pro kola E-Road a E-Gravel. Dokonale integrovaný motor a baterie, doplněné ergonomickým řídítkem a barevným displejem uprostřed.

BAFANG INTEGRATED 200WH

BAFANG 200WH je baterie, která nabízí optimální kombinaci dojezdu a výkonu, což je výhodné zejména u městských a trekingových elektrokol. 

Proces lakování vodou ředitelným lakem

Tato špičková ekologická technologie umožňuje vyrábět kola s dokonalým leskem v široké paletě barev. Trvanlivost leštěné úpravy je dále posílena speciálním práškovým lakem nanášeným na rámy na konci procesu lakování. 
 

Integrované vedení kabelů

Vedení kabelů v rámu dává kolu jednoduchý, elegantní, ale zároveň sportovní vzhled. Kabely a lanka jsou tak navíc chráněna proti nárazům, což prodlužuje životnost systému a udržuje jeho přesnou funkci.
 

Informace o produktu na tomto webu, včetně vybavení, specifikací, barev, štítků, slouží pouze pro informační účely a vyhrazujeme si právo provádět změny.