Dobré se měří úzce! Se svými 20 ”koly a rychle se valícími pneumatikami je Pugio mobilní, zábavný a rychlý stroj, který v městské džungli skutečně ožívá. Se širokým úsměvem na tváři můžete projít městem a vyhnout se šílené dopravní zácpě. Vybrali byste si řemenový pohon Gates? Rozhodně chytré rozhodnutí pro čistý a bezúdržbový provoz.

Přejít na specifikace
Kód zboží
30221565-17A
Varianty
Frame size
Jaká je moje velikost?
Barva
tootltip
Až bude produkt k dispozici, pošlete mi e-mail:

Specifikace

Elektrokolo

Motor pro jízdní kola
BOSCH ACTIVE LINE PLUS GEN3
Baterie
BOSCH POWERTUBE 500WH
Displeje
BOSCH PURION
Nabíječka
BOSCH COMPACT TÖLTŐ 100-240V 2A

Rám

Rám
ALLOY BOSCH CITY W FRAME 20" POWERTUBE DISC/GEARHUB
Velikost rámu
17"
Uživatel
Muž / Žena
Teleskop / Vidlice
ALLOY FORK 20" DISC

Měnič převodů

Zadní přesmykač
SHIMANO NEXUS8
Stupeň
8
Řadicí páka
SHIMANO NEXUS8 SL-C6000-8 REVOSHIFT

Brzdy

Brzda
SHIMANO BR-MT200
Brzdová páka
SHIMANO BL-MT200 3FINGER
Kotoučové brzdy
SHIMANO SM-RT26S 160MM / SHIMANO SM-RT10S 160MM
Typ brzdy
Hydraulická kotoučová brzda

Technologie

BOSCH ACTIVE LINE PLUS GEN3

Active Line uvedla s společnost Bosch na trh cenově dostupný a přizpůsobený produkt pro moderní uživatele elektrokol. Cyklista může cestovat na delší vzdálenosti a dosáhnout větší svobody provozu s dostupným zadním větrem. Active Line je ideální pro aktivní odpočinek jak pro městské, tak pro turistické cyklisty. Jak název napovídá, podstatou tohoto systému je čistý výkon.

BOSCH POWERTUBE 500WH

Integrovaná baterie Bosch, díky níž je systém e-bike ještě kompaktnější. Vyznačuje se skvělým výkonem, lehkostí a rychlým dobíjením (ve skutečnosti dokonce nemusíte čekat na úplné vybití!).

BOSCH PURION

Čistý a kompaktní design: univerzální palubní počítač. Potřebné informace máte na dosah na jediný dotyk palcem: Nový palubní počítač Purion řídí pohon přesně a s maximální účinností a je vybaven displejem zobrazujícím nejdůležitější informace.

Komfortní geometrie

Optimalizovaná geometrie rámu poskytuje cyklistovi komfort i při jízdě na dlouhou vzdálenost a pomáhá mu zachovávat ideální držení těla. Při navrhování našich kol vybíráme z těch nejpohodlnějších doplňků dostupných na trhu (to platí například pro rukojeti nebo sedla), abychom jezdcům mohli nabídnout nejlepší možnou ergonomii. 
 

Proces lakování vodou ředitelným lakem

Tato špičková ekologická technologie umožňuje vyrábět kola s dokonalým leskem v široké paletě barev. Trvanlivost leštěné úpravy je dále posílena speciálním práškovým lakem nanášeným na rámy na konci procesu lakování. 
 

Integrované vedení kabelů

Vedení kabelů v rámu dává kolu jednoduchý, elegantní, ale zároveň sportovní vzhled. Kabely a lanka jsou tak navíc chráněna proti nárazům, což prodlužuje životnost systému a udržuje jeho přesnou funkci.
 

Postmount

Toto dobře známé řešení opevnění brzdového kotouče již dlouho dominuje celému cyklistickému odvětví. Tělo brzdy je upevněno na rámu a vidlici přímo pomocí dvou šroubů, a sice rovnoběžně s osou rámu. Systém díky svému provedení nevyžaduje žádné další adaptéry, takže nezvyšuje hmotnost kola a spoj mezi brzdou a rámem je maximálně stabilní. Zároveň tento systém umožňuje snadný servis a seřizování brzd. Číslo 160/180 udává průměr kotouče v milimetrech. 
 

Viditelnost 360°

Jednou z naších hlavních priorit při navrhování kol je bezpečnost cyklisty. Jedním z nejdůležitějších prvků bezpečné jízdy na kole je vynikající viditelnost. Proto na naších kolech používáme ta nejkvalitnější světla a odrazky, abychom zajistili 360° viditelnost.
 

Informace o produktu na tomto webu, včetně vybavení, specifikací, barev, štítků, slouží pouze pro informační účely a vyhrazujeme si právo provádět změny.