Transportér. Náš model Cargo má nekonečné možnosti, je praktický a všestranný, dokáže přepravit až 180 kg zboží nebo dvě osoby. Motor Bosch CX s dvojitou baterií nabízí bezkonkurenční výkon a delší dojezd. Přední a zadní zavazadlový prostor nabízí nekonečné možnosti pro uložení tašek, krabic nebo jiného nákladu.

Přejít na specifikace
Kód zboží
30222590-19A
Varianty
Frame size
Jaká je moje velikost?
Barva
tootltip
Až bude produkt k dispozici, pošlete mi e-mail:

Specifikace

Elektrokolo

Motor pro jízdní kola
BOSCH PERFORMANCE CARGO LINE GEN4
Baterie
BOSCH POWERPACK 2X500WH
Displeje
BOSCH INTUVIA
Nabíječka
BOSCH STANDARD TÖLTŐ 220-240V 4A

Rám

Rám
ALLOY MINI BOSCH CARGO FRAME 20" WHEEL 18" FRAME
Velikost rámu
18"
Uživatel
Muž
Teleskop / Vidlice
GEPIDA ALLOY 20" TPR DISC 15QR

Měnič převodů

Zadní přesmykač
ENVIOLO TR CVP, 36 SPOKE, MATTE BLACK, DISC BRAKE
Stupeň
Plynulé
Řadicí páka
ENVIOLO TR MANUAL CONTROLLER, GREY, 2200 MM

Brzdy

Brzda
SHIMANO MT420 4PISTON
Brzdová páka
SHIMANO MT401 3FINGER
Kotoučové brzdy
SHIMANO SM-RT26M 180MM
Typ brzdy
Hydraulická kotoučová brzda

Technologie

BOSCH POWERPACK 2X500WH

Baterie BOSCH POWERPACK 2x500WH jsou konstruovány tak, aby byly co nejlehčí a nejefektivnější. Umožňují rychlé dobíjení (a to i částečné) a lze je snadno odpojit od kola nebo naopak nabíjet přímo na kole.

BOSCH INTUVIA

Chytře a přehledně uspořádaný displej Intuvia je zárukou jednoduchého a intuitivního ovládání elektrokola a jeho displej je dobře viditelný za jakýchkoli světelných podmínek. Díky samostatnému ovládání můžete rukama pevně držet řídítka a máte neustále přehled o parametrech jízdy. Funkce doporučeného řazení zajišťuje, že jezdíte vždy na správném rychlostním stupni a šetříte tak baterii. 

Hydroformování

Speciální proces výroby rámů, při kterém výsledný tvar trubek z hliníkové slitiny vzniká vstřikováním kapaliny pod vysokým tlakem. Výsledkem je velmi lehký, ale zároveň estetický a pevný rám.

Komfortní geometrie

Optimalizovaná geometrie rámu poskytuje cyklistovi komfort i při jízdě na dlouhou vzdálenost a pomáhá mu zachovávat ideální držení těla. Při navrhování našich kol vybíráme z těch nejpohodlnějších doplňků dostupných na trhu (to platí například pro rukojeti nebo sedla), abychom jezdcům mohli nabídnout nejlepší možnou ergonomii. 
 

Proces lakování vodou ředitelným lakem

Tato špičková ekologická technologie umožňuje vyrábět kola s dokonalým leskem v široké paletě barev. Trvanlivost leštěné úpravy je dále posílena speciálním práškovým lakem nanášeným na rámy na konci procesu lakování. 
 

Integrované vedení kabelů

Vedení kabelů v rámu dává kolu jednoduchý, elegantní, ale zároveň sportovní vzhled. Kabely a lanka jsou tak navíc chráněna proti nárazům, což prodlužuje životnost systému a udržuje jeho přesnou funkci.
 

Viditelnost 360°

Jednou z naších hlavních priorit při navrhování kol je bezpečnost cyklisty. Jedním z nejdůležitějších prvků bezpečné jízdy na kole je vynikající viditelnost. Proto na naších kolech používáme ta nejkvalitnější světla a odrazky, abychom zajistili 360° viditelnost.
 

Informace o produktu na tomto webu, včetně vybavení, specifikací, barev, štítků, slouží pouze pro informační účely a vyhrazujeme si právo provádět změny.