Thoris je skutečně výjimečný kolo navržené speciálně pro dlouhé cesty s ohledem na pohodlí a ergonomii. Přeprava dvou osob, zejména při spuštění, vyžaduje extra energii, proto jsme zvolili výkonný motor Bosch CX, a navíc jsme rozšířili dojezd s. Thoris nabízí spoustu možností nastavení, takže si oba můžete najít perfektní cyklistickou polohu pro Tebe.

Přejít na specifikace
Kód zboží
30222600-48A
Varianty
Frame size
Jaká je moje velikost?
Barva
tootltip
Až bude produkt k dispozici, pošlete mi e-mail:

Specifikace

Elektrokolo

Motor pro jízdní kola
BOSCH PERFORMANCE LINE CX GEN4
Baterie
BOSCH POWERPACK 2X500WH
Displeje
BOSCH INTUVIA
Nabíječka
BOSCH COMPACT TÖLTŐ 100-240V 2A

Rám

Rám
GEPIDA ALLOY 28" TANDEM
Velikost rámu
48 cm
Uživatel
Muž / Žena
Teleskop / Vidlice
SR SUNTOUR XCR AIR LOR 29" 80MM 15QR

Měnič převodů

Zadní přesmykač
SHIMANO XT RD-M8000 11S SHADOW PLUS DESIGN
Stupeň
11
Řadicí páka
SHIMANO DEORE SL-M5100 11S RAPIDFIRE PLUS

Brzdy

Brzda
SHIMANO MT-501
Brzdová páka
SHIMANO MT-501
Kotoučové brzdy
SHIMANO SM-RT54M 180MM
Typ brzdy
Hydraulická kotoučová brzda

Technologie

BOSCH PERFORMANCE LINE CX GEN4

Zbrusu nový systém, který byl uveden na trh v roce 2016 a který vyhoví potřebám všech, kdo chtějí pozvednout svoji výkonnost na vyšší úroveň. Performance CX je vysoce výkonný systém s podporou pohonné jednotky ve výši až 300 %, který nabízí robustní a kompaktní design, koncentrovaný výkon a extrémně odolný práškový lak na povrchu.

BOSCH POWERPACK 2X500WH

Baterie BOSCH POWERPACK 2x500WH jsou konstruovány tak, aby byly co nejlehčí a nejefektivnější. Umožňují rychlé dobíjení (a to i částečné) a lze je snadno odpojit od kola nebo naopak nabíjet přímo na kole.

BOSCH INTUVIA

Chytře a přehledně uspořádaný displej Intuvia je zárukou jednoduchého a intuitivního ovládání elektrokola a jeho displej je dobře viditelný za jakýchkoli světelných podmínek. Díky samostatnému ovládání můžete rukama pevně držet řídítka a máte neustále přehled o parametrech jízdy. Funkce doporučeného řazení zajišťuje, že jezdíte vždy na správném rychlostním stupni a šetříte tak baterii. 

Komfortní geometrie

Optimalizovaná geometrie rámu poskytuje cyklistovi komfort i při jízdě na dlouhou vzdálenost a pomáhá mu zachovávat ideální držení těla. Při navrhování našich kol vybíráme z těch nejpohodlnějších doplňků dostupných na trhu (to platí například pro rukojeti nebo sedla), abychom jezdcům mohli nabídnout nejlepší možnou ergonomii. 
 

Proces lakování vodou ředitelným lakem

Tato špičková ekologická technologie umožňuje vyrábět kola s dokonalým leskem v široké paletě barev. Trvanlivost leštěné úpravy je dále posílena speciálním práškovým lakem nanášeným na rámy na konci procesu lakování. 
 

Integrované vedení kabelů

Vedení kabelů v rámu dává kolu jednoduchý, elegantní, ale zároveň sportovní vzhled. Kabely a lanka jsou tak navíc chráněna proti nárazům, což prodlužuje životnost systému a udržuje jeho přesnou funkci.
 

Postmount

Toto dobře známé řešení opevnění brzdového kotouče již dlouho dominuje celému cyklistickému odvětví. Tělo brzdy je upevněno na rámu a vidlici přímo pomocí dvou šroubů, a sice rovnoběžně s osou rámu. Systém díky svému provedení nevyžaduje žádné další adaptéry, takže nezvyšuje hmotnost kola a spoj mezi brzdou a rámem je maximálně stabilní. Zároveň tento systém umožňuje snadný servis a seřizování brzd. Číslo 160/180 udává průměr kotouče v milimetrech. 
 

Viditelnost 360°

Jednou z naších hlavních priorit při navrhování kol je bezpečnost cyklisty. Jedním z nejdůležitějších prvků bezpečné jízdy na kole je vynikající viditelnost. Proto na naších kolech používáme ta nejkvalitnější světla a odrazky, abychom zajistili 360° viditelnost.
 

Informace o produktu na tomto webu, včetně vybavení, specifikací, barev, štítků, slouží pouze pro informační účely a vyhrazujeme si právo provádět změny.