Vládněte městu! Městská elektrická kola jsou vyráběna kombinací nejnovějších technologií a revolučního designu. Plně integrovaný, elegantní a poskytuje elegantní a stylový vzhled. Díly jsme vybrali s maximální péčí, abychom vytvořili vynikající motorku, která je nejen rychlá, ale také pohodlná. Špičkový model Pro je navíc vybaven řemenovým pohonem Gates a plynulým převodem Enviolo pro dokonalý zážitek z jízdy na kole.

Přejít na specifikace
Kód zboží
30211445-46A
Varianty
Až bude produkt k dispozici, pošlete mi e-mail:

Specifikace

Elektrokolo

Motor pro jízdní kola
BOSCH ACTIVE LINE PLUS GEN3
Baterie
BOSCH POWERTUBE 500WH
Displeje
BOSCH INTUVIA
Nabíječka
BOSCH COMPACT TÖLTŐ 100-240V 2A

Rám

Rám
ALLOY BOSCH CITY W FRAME 26" POWERTUBE DISC/GEARHUB
Velikost rámu
46 cm
Uživatel
Muž / Žena
Teleskop / Vidlice
SUNTOUR NEX DS 26"

Měnič převodů

Zadní přesmykač
SHIMANO NEXUS 8 DISC 32L BLACK
Stupeň
8
Řadicí páka
SHIMANO NEXUS 8 SL-C6000-8 REVOSHIFT

Brzdy

Brzda
SHIMANO BR-MT200
Brzdová páka
SHIMANO BL-MT200
Kotoučové brzdy
SHIMANO SM-RT26S 160MM
Typ brzdy
Hydraulická kotoučová brzda

Technologie

BOSCH ACTIVE LINE PLUS GEN3

Active Line uvedla s společnost Bosch na trh cenově dostupný a přizpůsobený produkt pro moderní uživatele elektrokol. Cyklista může cestovat na delší vzdálenosti a dosáhnout větší svobody provozu s dostupným zadním větrem. Active Line je ideální pro aktivní odpočinek jak pro městské, tak pro turistické cyklisty. Jak název napovídá, podstatou tohoto systému je čistý výkon.

BOSCH POWERTUBE 500WH

Integrovaná baterie Bosch, díky níž je systém e-bike ještě kompaktnější. Vyznačuje se skvělým výkonem, lehkostí a rychlým dobíjením (ve skutečnosti dokonce nemusíte čekat na úplné vybití!).

BOSCH INTUVIA

Chytře a přehledně uspořádaný displej Intuvia je zárukou jednoduchého a intuitivního ovládání elektrokola a jeho displej je dobře viditelný za jakýchkoli světelných podmínek. Díky samostatnému ovládání můžete rukama pevně držet řídítka a máte neustále přehled o parametrech jízdy. Funkce doporučeného řazení zajišťuje, že jezdíte vždy na správném rychlostním stupni a šetříte tak baterii. 

Hydroformování

Speciální proces výroby rámů, při kterém výsledný tvar trubek z hliníkové slitiny vzniká vstřikováním kapaliny pod vysokým tlakem. Výsledkem je velmi lehký, ale zároveň estetický a pevný rám.

Komfortní geometrie

Optimalizovaná geometrie rámu poskytuje cyklistovi komfort i při jízdě na dlouhou vzdálenost a pomáhá mu zachovávat ideální držení těla. Při navrhování našich kol vybíráme z těch nejpohodlnějších doplňků dostupných na trhu (to platí například pro rukojeti nebo sedla), abychom jezdcům mohli nabídnout nejlepší možnou ergonomii. 
 

Proces lakování vodou ředitelným lakem

Tato špičková ekologická technologie umožňuje vyrábět kola s dokonalým leskem v široké paletě barev. Trvanlivost leštěné úpravy je dále posílena speciálním práškovým lakem nanášeným na rámy na konci procesu lakování. 
 

Integrované vedení kabelů

Vedení kabelů v rámu dává kolu jednoduchý, elegantní, ale zároveň sportovní vzhled. Kabely a lanka jsou tak navíc chráněna proti nárazům, což prodlužuje životnost systému a udržuje jeho přesnou funkci.
 

Postmount

Toto dobře známé řešení opevnění brzdového kotouče již dlouho dominuje celému cyklistickému odvětví. Tělo brzdy je upevněno na rámu a vidlici přímo pomocí dvou šroubů, a sice rovnoběžně s osou rámu. Systém díky svému provedení nevyžaduje žádné další adaptéry, takže nezvyšuje hmotnost kola a spoj mezi brzdou a rámem je maximálně stabilní. Zároveň tento systém umožňuje snadný servis a seřizování brzd. Číslo 160/180 udává průměr kotouče v milimetrech. 
 

Viditelnost 360°

Jednou z naších hlavních priorit při navrhování kol je bezpečnost cyklisty. Jedním z nejdůležitějších prvků bezpečné jízdy na kole je vynikající viditelnost. Proto na naších kolech používáme ta nejkvalitnější světla a odrazky, abychom zajistili 360° viditelnost.
 

Informace o produktu na tomto webu, včetně vybavení, specifikací, barev, štítků, slouží pouze pro informační účely a vyhrazujeme si právo provádět změny.