Všestranný turista. Vývoj společnosti Alboin trval déle, než bychom si přáli, ale díky tomu jsme využili všechny naše zkušenosti, aby Tě přinesli nejlepší trekingové elektrokolo na trhu. Nový integrovaný rám je mistrovským designovým, elegantním dílem. Nabízí vynikající komfort, spolehlivost a funkčnost díky pečlivě vybraným komponentům. Alboin je vždy připraven na další dobrodružství.

Přejít na specifikace
Kód zboží
30222246-44A
Varianty
Frame size
Jaká je moje velikost?
Barva
tootltip
Až bude produkt k dispozici, pošlete mi e-mail:

Specifikace

Elektrokolo

Motor pro jízdní kola
BOSCH PERFORMANCE LINE GEN3
Baterie
BOSCH POWERTUBE 500WH
Displeje
BOSCH INTUVIA
Nabíječka
BOSCH STANDARD TÖLTŐ 220-240V 4A

Rám

Rám
ALLOY BOSCH TREKKING FRAME GEN3 28" POWERTUBE DISC L
Velikost rámu
44 cm
Uživatel
Žena
Teleskop / Vidlice
SR SUNTOUR NEX-E25 DS 700C 75MM

Měnič převodů

Zadní přesmykač
SHIMANO XT RD-T8000 10S SHADOW DESIGN
Stupeň
10
Řadicí páka
SHIMANO DEORE SL-M4100 10S RAPIDFIRE PLUS

Brzdy

Brzda
SHIMANO DEORE MT410
Brzdová páka
SHIMANO DEORE MT401 3FINGER
Kotoučové brzdy
SHIMANO SM-RT56S 160MM
Typ brzdy
Hydraulická kotoučová brzda

Technologie

BOSCH POWERTUBE 500WH

Integrovaná baterie Bosch, díky níž je systém e-bike ještě kompaktnější. Vyznačuje se skvělým výkonem, lehkostí a rychlým dobíjením (ve skutečnosti dokonce nemusíte čekat na úplné vybití!).

BOSCH INTUVIA

Chytře a přehledně uspořádaný displej Intuvia je zárukou jednoduchého a intuitivního ovládání elektrokola a jeho displej je dobře viditelný za jakýchkoli světelných podmínek. Díky samostatnému ovládání můžete rukama pevně držet řídítka a máte neustále přehled o parametrech jízdy. Funkce doporučeného řazení zajišťuje, že jezdíte vždy na správném rychlostním stupni a šetříte tak baterii. 

Hydroformování

Speciální proces výroby rámů, při kterém výsledný tvar trubek z hliníkové slitiny vzniká vstřikováním kapaliny pod vysokým tlakem. Výsledkem je velmi lehký, ale zároveň estetický a pevný rám.

Komfortní geometrie

Optimalizovaná geometrie rámu poskytuje cyklistovi komfort i při jízdě na dlouhou vzdálenost a pomáhá mu zachovávat ideální držení těla. Při navrhování našich kol vybíráme z těch nejpohodlnějších doplňků dostupných na trhu (to platí například pro rukojeti nebo sedla), abychom jezdcům mohli nabídnout nejlepší možnou ergonomii. 
 

Proces lakování vodou ředitelným lakem

Tato špičková ekologická technologie umožňuje vyrábět kola s dokonalým leskem v široké paletě barev. Trvanlivost leštěné úpravy je dále posílena speciálním práškovým lakem nanášeným na rámy na konci procesu lakování. 
 

Integrované vedení kabelů

Vedení kabelů v rámu dává kolu jednoduchý, elegantní, ale zároveň sportovní vzhled. Kabely a lanka jsou tak navíc chráněna proti nárazům, což prodlužuje životnost systému a udržuje jeho přesnou funkci.
 

Postmount

Toto dobře známé řešení opevnění brzdového kotouče již dlouho dominuje celému cyklistickému odvětví. Tělo brzdy je upevněno na rámu a vidlici přímo pomocí dvou šroubů, a sice rovnoběžně s osou rámu. Systém díky svému provedení nevyžaduje žádné další adaptéry, takže nezvyšuje hmotnost kola a spoj mezi brzdou a rámem je maximálně stabilní. Zároveň tento systém umožňuje snadný servis a seřizování brzd. Číslo 160/180 udává průměr kotouče v milimetrech. 
 

Viditelnost 360°

Jednou z naších hlavních priorit při navrhování kol je bezpečnost cyklisty. Jedním z nejdůležitějších prvků bezpečné jízdy na kole je vynikající viditelnost. Proto na naších kolech používáme ta nejkvalitnější světla a odrazky, abychom zajistili 360° viditelnost.
 

Informace o produktu na tomto webu, včetně vybavení, specifikací, barev, štítků, slouží pouze pro informační účely a vyhrazujeme si právo provádět změny.