Vládněte městu! Městská elektrická kola jsou vyráběna kombinací nejnovějších technologií a revolučního designu. Plně integrovaný, elegantní a poskytuje, a stylový vzhled. Díly jsme vybrali s maximální péčí, abychom vytvořili vynikající motorku, která je nejen rychlá, ale také pohodlná. Špičkový model Pro je navíc vybaven řemenovým pohonem Gates a plynulým převodem Enviolo pro dokonalý zážitek z jízdy na kole.

Přejít na specifikace
Kód zboží
30222495-46B
Varianty

Specifikace

Elektrokolo

Motor pro jízdní kola
BOSCH PERFORMANCE LINE CX GEN4
Baterie
BOSCH POWERTUBE 625WH
Displeje
BOSCH SMARTPHONE HUB
Nabíječka
BOSCH STANDARD TÖLTŐ 220-240V 4A

Rám

Rám
ALLOY BOSCH CITY W FRAME 28" POWERTUBE DISC FOR GEARHUB BELT DRIVE
Velikost rámu
46 cm
Uživatel
Muž / Žena
Teleskop / Vidlice
MOBIE25-COIL LOR DS 15AH2 700C 63/75MM

Měnič převodů

Zadní přesmykač
ENVIOLO TR
Stupeň
Plynulé
Řadicí páka
ENVIOLO TWIST PURE

Brzdy

Brzda
SHIMANO BR-MT410
Brzdová páka
SHIMANO BL-MT401
Kotoučové brzdy
SHIMANO SM-RT56S 160MM
Typ brzdy
Hydraulická kotoučová brzda

Technologie

BOSCH PERFORMANCE LINE CX GEN4

Zbrusu nový systém, který byl uveden na trh v roce 2016 a který vyhoví potřebám všech, kdo chtějí pozvednout svoji výkonnost na vyšší úroveň. Performance CX je vysoce výkonný systém s podporou pohonné jednotky ve výši až 300 %, který nabízí robustní a kompaktní design, koncentrovaný výkon a extrémně odolný práškový lak na povrchu.

BOSCH POWERTUBE 625WH

S novou baterií PowerTube 625 si můžete také užít dlouhé týdenní výlety a přitom ponechat energii na další dobrodružství. Jmenovitý výkon 16,7 Ah a díky energii přibližně 625 Wh poskytuje lithium-iontová baterie maximální dosah. Dobře ukotvená PowerTube 625 nevypadne z pouzdra ani na těžkém terénu, ale je snadné odstranitelná.

Hydroformování

Speciální proces výroby rámů, při kterém výsledný tvar trubek z hliníkové slitiny vzniká vstřikováním kapaliny pod vysokým tlakem. Výsledkem je velmi lehký, ale zároveň estetický a pevný rám.

Komfortní geometrie

Optimalizovaná geometrie rámu poskytuje cyklistovi komfort i při jízdě na dlouhou vzdálenost a pomáhá mu zachovávat ideální držení těla. Při navrhování našich kol vybíráme z těch nejpohodlnějších doplňků dostupných na trhu (to platí například pro rukojeti nebo sedla), abychom jezdcům mohli nabídnout nejlepší možnou ergonomii. 
 

Proces lakování vodou ředitelným lakem

Tato špičková ekologická technologie umožňuje vyrábět kola s dokonalým leskem v široké paletě barev. Trvanlivost leštěné úpravy je dále posílena speciálním práškovým lakem nanášeným na rámy na konci procesu lakování. 
 

Integrované vedení kabelů

Vedení kabelů v rámu dává kolu jednoduchý, elegantní, ale zároveň sportovní vzhled. Kabely a lanka jsou tak navíc chráněna proti nárazům, což prodlužuje životnost systému a udržuje jeho přesnou funkci.
 

Postmount

Toto dobře známé řešení opevnění brzdového kotouče již dlouho dominuje celému cyklistickému odvětví. Tělo brzdy je upevněno na rámu a vidlici přímo pomocí dvou šroubů, a sice rovnoběžně s osou rámu. Systém díky svému provedení nevyžaduje žádné další adaptéry, takže nezvyšuje hmotnost kola a spoj mezi brzdou a rámem je maximálně stabilní. Zároveň tento systém umožňuje snadný servis a seřizování brzd. Číslo 160/180 udává průměr kotouče v milimetrech. 
 

Viditelnost 360°

Jednou z naších hlavních priorit při navrhování kol je bezpečnost cyklisty. Jedním z nejdůležitějších prvků bezpečné jízdy na kole je vynikající viditelnost. Proto na naších kolech používáme ta nejkvalitnější světla a odrazky, abychom zajistili 360° viditelnost.
 

Informace o produktu na tomto webu, včetně vybavení, specifikací, barev, štítků, slouží pouze pro informační účely a vyhrazujeme si právo provádět změny.