Věčná otázka všech MTB jezdců – jsou lepší 29- nebo 27,5palcová kola? Jedna věc je jistá: 27,5palcová kola jsou o něco lépe ovladatelná – právě to jsme zvažovali při navrhování geometrie rámu a výbavy pro model Mundo Pro. Pohodlná, ale stále sportovní poloha jeho sedla vás přímo vybízí k dynamické jízdě nahoru i dolů.

Přejít na specifikace
Kód zboží
30220040-17A
Varianty
Frame size
Jaká je moje velikost?
Barva
Až bude produkt k dispozici, pošlete mi e-mail:

Specifikace

Rám

Rám
GEPIDA ALLOY MTB 27,5"
Velikost rámu
17"
Uživatel
Muž
Teleskop / Vidlice
ZOOM VAXA 595S AMS 27,5" 100MM

Měnič převodů

Přesmykač
SHIMANO FD-TY700 TOP SWING DUAL PULL
Zadní přesmykač
SHIMANO ACERA RD-M360SGS
Stupeň
24
Řadicí páka
SHIMANO ST-TX800

Brzdy

Brzda
SHIMANO BR-TX805
Brzdová páka
SHIMANO ST-TX800
Kotoučové brzdy
SHIMANO SM-RT10S 160MM
Typ brzdy
Mechanická brzda

Technologie

Proces lakování vodou ředitelným lakem

Tato špičková ekologická technologie umožňuje vyrábět kola s dokonalým leskem v široké paletě barev. Trvanlivost leštěné úpravy je dále posílena speciálním práškovým lakem nanášeným na rámy na konci procesu lakování. 
 

Postmount

Toto dobře známé řešení opevnění brzdového kotouče již dlouho dominuje celému cyklistickému odvětví. Tělo brzdy je upevněno na rámu a vidlici přímo pomocí dvou šroubů, a sice rovnoběžně s osou rámu. Systém díky svému provedení nevyžaduje žádné další adaptéry, takže nezvyšuje hmotnost kola a spoj mezi brzdou a rámem je maximálně stabilní. Zároveň tento systém umožňuje snadný servis a seřizování brzd. Číslo 160/180 udává průměr kotouče v milimetrech. 
 

Viditelnost 360°

Jednou z naších hlavních priorit při navrhování kol je bezpečnost cyklisty. Jedním z nejdůležitějších prvků bezpečné jízdy na kole je vynikající viditelnost. Proto na naších kolech používáme ta nejkvalitnější světla a odrazky, abychom zajistili 360° viditelnost.
 

Informace o produktu na tomto webu, včetně vybavení, specifikací, barev, štítků, slouží pouze pro informační účely a vyhrazujeme si právo provádět změny.