Vydrží všechno! Geometrie rámu horského kola Sirmium zaručuje skvělou ovladatelnost a díky své výbavě Vás toto kolo rozhodně nezklame. Chystáte se na sportovní, dynamickou jízdu v poněkud drsnějším terénu, pak je model Sirmium jasnou volbou!

Přejít na specifikace
Kód zboží
30220060-17A
Varianty
Frame size
Jaká je moje velikost?
Barva
Cena
28 190 Kč

Specifikace

Rám

Rám
GEPIDA ALLOY MTB 29"
Velikost rámu
17"
Uživatel
Muž
Teleskop / Vidlice
ZOOM VAXA 595S AMS 29" 100MM

Měnič převodů

Přesmykač
SHIMANO ALTUS FD-M2000 DOWN SWING DUAL PULL
Zadní přesmykač
SHIMANO ALIVIO RD-M3100SGS 9S SHADOW DESIGN
Stupeň
27
Řadicí páka
SHIMANO ALIVIO SL-M3100 3S RAPIDFIRE PLUS

Brzdy

Brzda
TEKTRO HD-M275
Brzdová páka
TEKTRO HD-M275
Kotoučové brzdy
TEKTRO
Typ brzdy
Hydraulická kotoučová brzda

Technologie

Hydroformování

Speciální proces výroby rámů, při kterém výsledný tvar trubek z hliníkové slitiny vzniká vstřikováním kapaliny pod vysokým tlakem. Výsledkem je velmi lehký, ale zároveň estetický a pevný rám.

Proces lakování vodou ředitelným lakem

Tato špičková ekologická technologie umožňuje vyrábět kola s dokonalým leskem v široké paletě barev. Trvanlivost leštěné úpravy je dále posílena speciálním práškovým lakem nanášeným na rámy na konci procesu lakování. 
 

Postmount

Toto dobře známé řešení opevnění brzdového kotouče již dlouho dominuje celému cyklistickému odvětví. Tělo brzdy je upevněno na rámu a vidlici přímo pomocí dvou šroubů, a sice rovnoběžně s osou rámu. Systém díky svému provedení nevyžaduje žádné další adaptéry, takže nezvyšuje hmotnost kola a spoj mezi brzdou a rámem je maximálně stabilní. Zároveň tento systém umožňuje snadný servis a seřizování brzd. Číslo 160/180 udává průměr kotouče v milimetrech. 
 

Informace o produktu na tomto webu, včetně vybavení, specifikací, barev, štítků, slouží pouze pro informační účely a vyhrazujeme si právo provádět změny.