Díky unikátní geometrii rámu a 29palcovým ráfkům zvládne kolo Ruga náročnou jízdu v horách. Zadní měnič Shimano Deore a velká řetězová vidlice zaručuje skvělou ovladatelnost a sportovní charakter kola a 180mm brzdové kotouče Shimano nabízejí stoprocentní jistotu při brzdění. Pokud hledáte kolo pro dynamickou jízdu nahoru a dolů i v náročných podmínkách, pak je Ruga právě pro Vás.

Přejít na specifikace
Kód zboží
30220080-17A
Varianty
Frame size
Jaká je moje velikost?
Barva
Až bude produkt k dispozici, pošlete mi e-mail:

Specifikace

Rám

Rám
GEPIDA ALLOY HYDROFORM MTB 29"
Velikost rámu
17"
Uživatel
Muž
Teleskop / Vidlice
SR SUNTOUR XCR LOR 29" 100MM QR

Měnič převodů

Přesmykač
SHIMANO DEORE FD-M4100 SIDE SWING
Zadní přesmykač
SHIMANO DEORE RD-M4120 10S SHADOW DESIGN
Stupeň
20
Řadicí páka
SHIMANO DEORE SL-M5100 RAPIDFIRE PLUS / SHIMANO DEORE SL-M4100 10S RAPIDFIRE PLUS

Brzdy

Brzda
SHIMANO MT-201
Brzdová páka
SHIMANO MT-201
Kotoučové brzdy
SHIMANO SM-RT10S 180MM / SHIMANO SM-RT10S 160MM
Typ brzdy
Hydraulická kotoučová brzda

Technologie

Hydroformování

Speciální proces výroby rámů, při kterém výsledný tvar trubek z hliníkové slitiny vzniká vstřikováním kapaliny pod vysokým tlakem. Výsledkem je velmi lehký, ale zároveň estetický a pevný rám.

Proces lakování vodou ředitelným lakem

Tato špičková ekologická technologie umožňuje vyrábět kola s dokonalým leskem v široké paletě barev. Trvanlivost leštěné úpravy je dále posílena speciálním práškovým lakem nanášeným na rámy na konci procesu lakování. 
 

Integrované vedení kabelů

Vedení kabelů v rámu dává kolu jednoduchý, elegantní, ale zároveň sportovní vzhled. Kabely a lanka jsou tak navíc chráněna proti nárazům, což prodlužuje životnost systému a udržuje jeho přesnou funkci.
 

Postmount

Toto dobře známé řešení opevnění brzdového kotouče již dlouho dominuje celému cyklistickému odvětví. Tělo brzdy je upevněno na rámu a vidlici přímo pomocí dvou šroubů, a sice rovnoběžně s osou rámu. Systém díky svému provedení nevyžaduje žádné další adaptéry, takže nezvyšuje hmotnost kola a spoj mezi brzdou a rámem je maximálně stabilní. Zároveň tento systém umožňuje snadný servis a seřizování brzd. Číslo 160/180 udává průměr kotouče v milimetrech. 
 

Informace o produktu na tomto webu, včetně vybavení, specifikací, barev, štítků, slouží pouze pro informační účely a vyhrazujeme si právo provádět změny.