První zástupce kategorie crossových kol, který je vhodný pro jízdu po městě i na lehkém terénu díky robustnímu a spolehlivému rámu a kvalitní výbavě. Geometrie rámu Vám umožní zvládnout i dlouhou jízdu s komfortní polohou těla.

Přejít na specifikace
Kód zboží
30220210-48A
Varianty
Frame size
Jaká je moje velikost?
Barva
Cena
18 490 Kč

Specifikace

Rám

Rám
GEPIDA ALLOY TREKKING 28"
Velikost rámu
48 cm
Uživatel
Muž
Teleskop / Vidlice
ZOOM ENJOY 123E 700C 40MM

Měnič převodů

Přesmykač
SHIMANO FD-TY510 TOP SWING DUAL PULL
Zadní přesmykač
SHIMANO TOURNEY RD-TY300
Stupeň
21
Řadicí páka
SHIMANO ST-EF41

Brzdy

Brzda
PROMAX TX-117
Brzdová páka
SHIMANO ST-EF41
Typ brzdy
Mechanická brzda

Technologie

Komfortní geometrie

Optimalizovaná geometrie rámu poskytuje cyklistovi komfort i při jízdě na dlouhou vzdálenost a pomáhá mu zachovávat ideální držení těla. Při navrhování našich kol vybíráme z těch nejpohodlnějších doplňků dostupných na trhu (to platí například pro rukojeti nebo sedla), abychom jezdcům mohli nabídnout nejlepší možnou ergonomii. 
 

Proces lakování vodou ředitelným lakem

Tato špičková ekologická technologie umožňuje vyrábět kola s dokonalým leskem v široké paletě barev. Trvanlivost leštěné úpravy je dále posílena speciálním práškovým lakem nanášeným na rámy na konci procesu lakování. 
 

Viditelnost 360°

Jednou z naších hlavních priorit při navrhování kol je bezpečnost cyklisty. Jedním z nejdůležitějších prvků bezpečné jízdy na kole je vynikající viditelnost. Proto na naších kolech používáme ta nejkvalitnější světla a odrazky, abychom zajistili 360° viditelnost.
 

Informace o produktu na tomto webu, včetně vybavení, specifikací, barev, štítků, slouží pouze pro informační účely a vyhrazujeme si právo provádět změny.