Menší sestra dalšího zástupce této kategorie, modelu Alboin 300 PRO CRS, ale s dámským rámem „W“. V názvu sice nemá Pro, ale nabízí celou řadu výhod lépe vybavených modelů. Se zadním měničem Shimano Alivio, brzdou V-brake a vidlicí Suntour zvládnete hravě jízdu po asfaltu i v lehčím terénu, a to i na delší vzdálenosti, a díky geometrii rámu pojedete nejen pohodlně, ale i ve správném postoji těla.

Přejít na specifikace
Kód zboží
30220236-44A
Varianty
Frame size
Jaká je moje velikost?
Barva
Cena
25 190 Kč

Specifikace

Rám

Rám
GEPIDA ALLOY TREKKING 28"
Velikost rámu
44 cm
Uživatel
Žena
Teleskop / Vidlice
SR SUNTOUR CR8V HLO P 700C 50MM

Měnič převodů

Přesmykač
SHIMANO FD-TY710 TOP SWING DUAL PULL
Zadní přesmykač
SHIMANO ALIVIO RD-M3100 9S SHADOW PLUS
Stupeň
24
Řadicí páka
SHIMANO ALTUS ST-EF500 2FINGER / SHIMANO ALTUS ST-EF500 8S 2FINGER

Brzdy

Brzda
SHIMANO ALIVIO BR-T4000
Brzdová páka
SHIMANO ALTUS ST-EF500 2FINGER
Typ brzdy
Mechanická brzda

Technologie

Komfortní geometrie

Optimalizovaná geometrie rámu poskytuje cyklistovi komfort i při jízdě na dlouhou vzdálenost a pomáhá mu zachovávat ideální držení těla. Při navrhování našich kol vybíráme z těch nejpohodlnějších doplňků dostupných na trhu (to platí například pro rukojeti nebo sedla), abychom jezdcům mohli nabídnout nejlepší možnou ergonomii. 
 

Proces lakování vodou ředitelným lakem

Tato špičková ekologická technologie umožňuje vyrábět kola s dokonalým leskem v široké paletě barev. Trvanlivost leštěné úpravy je dále posílena speciálním práškovým lakem nanášeným na rámy na konci procesu lakování. 
 

Viditelnost 360°

Jednou z naších hlavních priorit při navrhování kol je bezpečnost cyklisty. Jedním z nejdůležitějších prvků bezpečné jízdy na kole je vynikající viditelnost. Proto na naších kolech používáme ta nejkvalitnější světla a odrazky, abychom zajistili 360° viditelnost.
 

Informace o produktu na tomto webu, včetně vybavení, specifikací, barev, štítků, slouží pouze pro informační účely a vyhrazujeme si právo provádět změny.