Ve společnosti Gepida neustále posouváme hranice a výsledkem jsou kola, jako je například nejvýkonnější člen kategorie crossových kol – Alboin 900 CRS. Nelze jej ale snadno zařadit pouze do jediné kategorie. Díky své geometrii a vysoké kvalitě dílů se v terénu chová jako MTB, na asfaltu jako kolo do města a v proměnlivém terénu jako trek. Díky velkým brzdovým kotoučům zastavíte za každého počasí, měnič Shimano XT je přesný a snadno ovladatelný a v rukou držíte ergonomické rukojeti řídítek.

Přejít na specifikace
Kód zboží
30220290-48A
Varianty
Frame size
Jaká je moje velikost?
Barva
Cena
51 290 Kč

Specifikace

Rám

Rám
GEPIDA ALLOY HYDROFORM 28" TREKKING DISC
Velikost rámu
48 cm
Uživatel
Muž
Teleskop / Vidlice
SR SUNTOUR NCX-D LO DS 700C 63MM

Měnič převodů

Přesmykač
SHIMANO DEORE FD-T6000 TOP SWING DUAL PULL
Zadní přesmykač
SHIMANO XT RD-T8000 10S SHADOW DESIGN
Stupeň
30
Řadicí páka
SHIMANO ALIVIO SL-M3100 3S RAPIDFIRE PLUS / SHIMANO DEORE SL-T6000 10S RAPIDFIRE PLUS

Brzdy

Brzda
SHIMANO BR-MT410
Brzdová páka
SHIMANO MT-401
Kotoučové brzdy
SHIMANO SM-RT10S 160MM
Typ brzdy
Hydraulická kotoučová brzda

Technologie

Hydroformování

Speciální proces výroby rámů, při kterém výsledný tvar trubek z hliníkové slitiny vzniká vstřikováním kapaliny pod vysokým tlakem. Výsledkem je velmi lehký, ale zároveň estetický a pevný rám.

Komfortní geometrie

Optimalizovaná geometrie rámu poskytuje cyklistovi komfort i při jízdě na dlouhou vzdálenost a pomáhá mu zachovávat ideální držení těla. Při navrhování našich kol vybíráme z těch nejpohodlnějších doplňků dostupných na trhu (to platí například pro rukojeti nebo sedla), abychom jezdcům mohli nabídnout nejlepší možnou ergonomii. 
 

Proces lakování vodou ředitelným lakem

Tato špičková ekologická technologie umožňuje vyrábět kola s dokonalým leskem v široké paletě barev. Trvanlivost leštěné úpravy je dále posílena speciálním práškovým lakem nanášeným na rámy na konci procesu lakování. 
 

Integrované vedení kabelů

Vedení kabelů v rámu dává kolu jednoduchý, elegantní, ale zároveň sportovní vzhled. Kabely a lanka jsou tak navíc chráněna proti nárazům, což prodlužuje životnost systému a udržuje jeho přesnou funkci.
 

Postmount

Toto dobře známé řešení opevnění brzdového kotouče již dlouho dominuje celému cyklistickému odvětví. Tělo brzdy je upevněno na rámu a vidlici přímo pomocí dvou šroubů, a sice rovnoběžně s osou rámu. Systém díky svému provedení nevyžaduje žádné další adaptéry, takže nezvyšuje hmotnost kola a spoj mezi brzdou a rámem je maximálně stabilní. Zároveň tento systém umožňuje snadný servis a seřizování brzd. Číslo 160/180 udává průměr kotouče v milimetrech. 
 

Viditelnost 360°

Jednou z naších hlavních priorit při navrhování kol je bezpečnost cyklisty. Jedním z nejdůležitějších prvků bezpečné jízdy na kole je vynikající viditelnost. Proto na naších kolech používáme ta nejkvalitnější světla a odrazky, abychom zajistili 360° viditelnost.
 

Informace o produktu na tomto webu, včetně vybavení, specifikací, barev, štítků, slouží pouze pro informační účely a vyhrazujeme si právo provádět změny.